To właśnie Cup&You sprawisz, że te święta będą wyjątkowe…

13 października 2020 by Brak komentarzy

Nasze kalendarze adwentowe(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html) to idealne połączenie pobudzającej zmysły kawy i aromatycznej herbaty dla koneserów dobrego smaku. Wprowadzą Ciebie i Twoją rodzinę w niepowtarzalny świąteczny nastrój, którego nie może zabraknąć w żadnym domu podczas przygotowań do kolacji wigilijnej.

Szczypta historii…

Adwent to okres przypominający oczekiwanie na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. Już podobno w 1851 roku każdego grudniowego dnia ludzie wieszali w domach obrazki zwiastujące to radosne wydarzenie. Inną popularną wówczas formą kalendarza adwentowego było zapalanie 24 świeczek, czy też wkładano po jednym źdźble słomy do szopki, aż do Wigilii.

Powstanie kalendarza, w którym w każdym z okienek czekała maleńka niespodzianka zawdzięczamy pomysłowi Gerharda Langa. Kilkuletni Gerhard jak na dziecko przystało nie mógł doczekać się otwierania prezentów, dlatego mama stworzyła dla niego kalendarz. Każdego dnia mógł on otworzyć kartonik ze słodką zawartością. Gdy dorósł, w 1930 roku zajął się produkcją kalendarzy adwentowych, uszczęśliwiając tym samym ludzi wokół siebie.

Każdy tak jak Gerhard kocha święta, ale to właśnie z Cup&You będą one jeszcze bardziej magiczne niż dotychczas!

Krótszy dzień, ale z pełnią energii!

Zimą dni stają się krótsze, a na zewnątrz szybciej robi się ciemno… Często jest to przyczyna przedwczesnej chęci powrotu do łóżka. Nasze kalendarze dostarczą Ci porcje smacznej, kawowej energii.

Zimowe wieczory z ciepłym kubkiem wypełnionym po brzegi…

Śnieg za oknem nie będzie straszny, kiedy po aktywnym dniu sięgniesz po filiżankę gorącej herbaty o niepowtarzalnym aromacie. W kalendarzu Cup&You odnajdziesz głębię smaku idealną dla Ciebie i Twojego podniebienia.

Pamiętaj, że kalendarz adwentowy to również idealny pomysł na prezent! Podaruj bliskiej Ci osobie odrobinę ciepła, niech oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia upłynie jej w towarzystwie wyśmienitych kaw i herbat.